Zakończenie projektu

Fundacja Ad Vocem zakończyła realizację projektu pt. „Umiejętność rozpoznawania i reagowania na dramat dziecka krzywdzonego-najskuteczniejszym przeciwdziałaniem przemocy wobec dzieci” w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2014.  

Projekt realizowano od 07.11.2014r. do 30.04.2015r., a jego podsumowanie odbyło się 28.04.2015r. podczas konferencji podsumowującej, która odbyła się na Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa.

Podczas konferencji z udziałem uczestników projektu, wykładowców, dziennikarzy i zaproszonych gości podsumowano cele i rezultaty projektu, przedstawiono rekomendacje poprojektowe, wręczono certyfikaty oraz w ramach uzupełnienia 48-godzinnego programu szkolenia wygłoszono trzy wykłady na temat: ochrony i pomocy dla pokrzywdzonych i świadków, organizowaniu pomocy w społecznych systemach na poziomach mikro, mezo i makro, konsekwencjach maltretowania w dzieciństwie.  Konferencję zakończyła dyskusja w ramach debaty publicznej o dramacie dzieci krzywdzonych „Jedenaste- nie bądź obojętny”. Szczegółowe informacje w zakładce FIO 2014.  

Koordynator projektu Anna Grajcarek 

Przewiń do góry Skip to content