Sprawozdanie z 3 letniej realizacji projektu „Jak przerwać dramat dzieci krzywdzonych?”

Pragniemy poinformować, że fundacja Ad vocem złożyła sprawozdanie z realizacji zadania publicznego pt. „Jak przerwać dramat dzieci krzywdzonych” realizowanego przez fundacje Ad vocem na podstawie umowy 372/III/2021 w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO. 

Sprawozdanie końcowe z 3 letniej realizacji projektu przyjęte zostało bez zastrzeżeń z adnotacją: ” Dziękujemy za udział w Programie NOWEFIO. Zaangażowanie Państwa organizacji przyczyniło się do osiągnięcia celu głównego Programu jakim jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne.”

Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Sobierajskiej opiekunowi naszego projektu z ramienia NOWEFIO za okazaną życzliwość i pomoc przy realizacji Projektu. 

Jednocześnie informujemy, że Fundacja Ad Vocem złożyła kolejną ofertę składaną realizacji zadania publicznego na podstawie Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2024-2025. Projekt, który ponownie nosi tytuł „Jak przerwać dramat dzieci krzywdzonych?” jest kontynuacją poprzednich edycji. Rozstrzygnięcie konkursu już z początkiem nowego roku.

Przewiń do góry Skip to content