Zapraszamy na konferencję „Jedenaste: nie bądź obojętny”

Uczestników szkolenia „Jak przerwać dramat dzieci krzywdzonych?” serdecznie zapraszamy na konferncję podusmowującą pod hasłem „Jedenaste: nie bądź obojętny!”, która odbędzie się 11.12.2021 w sali obrad Urzędu Miasta Krakowa (Pl. Wszystkich Świętych 3-4). Po konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie certyfikatów. 

Po wielu miesiącach zdalnej nauki i zamknięcia w domach, zarówno rodzice jak i nauczyciele zauważają wiele nowych problemów wśród dzieci i młodzieży. Wycofanie, niechęć do nauki, agresja, bunt – to codzienność, z którą mierzą się nauczyciele, pedagodzy szkolni, psychologowie, a także pracownicy socjalni. Podczas konferencji pokażemy Państwu, że w pewnych aspektach nie jesteśmy bezradni, mamy narzędzia, by skutecznie zmotywować uczniów do nauki, pomóc tym, którzy padli ofiarą przemocy domowej lub rówieśniczej. 

Konferencja będzie zapewne ciekawym wydarzeniem dla wszystkich osób zawodowo pracujących z dziećmi, a zatem mogą Państwo zaprosić współpracowników ze swoich macierzystych placówek. Jednak ze względu na obostrzenia pandemiczne, liczba uczestników będzie ograniczona, dlatego prosimy o zgłoszenie nam na adres: fundacjaadvocem@poczta.onet.pl osób, które nie ukończyły kursu, a chciałby wziąć udział w konferencji.
ZAPRASZAMY!!!

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Przewiń do góry Skip to content